Головна » Курс навчання методу віртуальної реальності експозиційної терапії (VRET)
Курс навчання методу віртуальної реальності експозиційної терапії (VRET)
Асоціація психосоматичної медицини проводить навчання методу VRET для лікування ПТСР
Тривалі військові дії стали причиною стресів, неврозу та психічних розладів у значної частини населення України. За даними ВООЗ, кожен другий громадянин має проблеми з ментальним здоров’ям. Одним із серйозних захворювань, що потребує уваги суспільства і професійних кіл є посттравматичний синдром (ПТСР).
Світовий досвід свідчить про типові проблеми пов’язані з психологічною адаптацією військових і цивільних під час бойових дій та після активної фази війни. Відповідно ПТСР потребує вчасного реагування та професійного супроводу, щоб знизити рівень соціально-економічних ризиків та підвищити адаптивність громадян до життя після пройдених випробувань та надмірного стресу.
Всеукраїнська асоціація психосоматичної медицини, Консорціум нейротехнологій та нейротерапії, Нейропсихологічний центр «Псимед», при підтримці компанії «Віар Менталіті», запрошують профільних спеціалістів отримати нові знання підкріплені актуальною дослідницькою базою.
Спільнота науковців та клінічних психологів закладів, що спеціалізуються на лікуванні пацієнтів з психотравмою, в тому числі з ПТСР, фахівці, які проводили консультативно експертну оцінку ефективності нових методик нейротерапії, зокрема Навчально-науковий інститут психічного здоров’я Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, вперше проведуть курс навчання методу віртуальної реальності експозиційної терапії (VRET) за протоколом, який був розроблений науковим колективом.
Навчальний курс охоплює теоретичну і практичну частину.
Слухачі будуть ознайомленні зі світовими тенденціями застосування VR у медицині, так і з результатами унікального дослідження використання експозиційного терапії з засобами віртуальної реальності в умовах військового стану.
Наукові напрацювання в сфері експозиційної терапії та сучасні технології віртуальної реальності дозволяють отримати кращий результат щодо періоду і якості лікування ПТСР воєнного часу. Отримані під час курсу навички стануть додатковим корисним інструментарієм для лікування пацієнтів і надання медичної допомоги з досягненням якісного результату у менші строки, що особливо важливо, зважаючи на кількість людей, що потребують допомоги.
Викладачі курсу:
Чабан О.С. Доктор медичних наук, професор, академік АНВО України. Лікар-психіатр вищої категорії, медичний психолог, психотерапевт. Автор навчальних програм з нейропсихології, психіатрії та медичної психології.
Хаустова О.О. Доктор медичних наук, професор, лікар-психіатр вищої категорії, медичний психолог, психотерапевт, магістр соціології та PR.
Сак Л.В. Доктор філософії, психіатр, психотерапевт, медичний психолог, травмофокусований терапевт, схема-терапевт, груповий терапевт.