Вы здесь

Новітні технології в лікуванні ран (28-30.11.2013)

Вельмишановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі XIII міжнародної конференції «Новітні технології в лікуванні ран і виразок, стопи діабетика. Пластика та електрозварювання живих тканин».


Захід внесено в «Реєстр з’їздів, конгресів, симпозіумів и науково-практичних конференцій, що проводяться в 2013 році МОЗ і НАМН України» за № 194.

Видано Наказ МОЗ України від 12.11.2013 про відрядження учасників і доповідачів (завантажити лист).


Дата проведення конференції: 28-30  листопада 2013 року

Скачати програму конференції
У форматі DOC У форматі PDF

Місце проведення і  початок конференції:
28 листопада – о 10.00 у конференц-залі №3 Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика (адреса: Київ, вул.Дорогожицька, 9. Вхід до конференц-зали з боку вул.Оранжерейної. Найближча станція метро - «Дорогожичі»);

29 листопада – о 10.00 у конференц-залі Інституту електрозварювання імені Є.О.Патона (адреса: Київ, вул. Боженка, 11. 17-поверховий центральний корпус №4, вхід на розі з вул. Димитрова, 2-й поверх. Найближча станція метро - «Олімпійська»);

30 листопада – факультатив: з 10.00 майстер-клас застосування технології зварювання живих тканин та обладнання Патонмед® - відбудеться у конференц-залі Інституту електрозварювання імені Є.О.Патона, по вул. Боженка, 11  (17-поверховий корпус № 4,  вхід на розі з вул. Димитрова, 2 поверх).


28.11.2013 на базі Національної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика під час роботи конференції будуть проведені пленарні та секційні засідання, представлені стендові доповіді. Автори кращих стендових доповідей за традицією будуть відзначені дипломами та преміями.

28-29.11.2013 на базі Інституту електрозварювання імені Є.О.Патона Національної академії наук України буде організована міждисциплінарна конференція для обміну досвідом застосування електрозварювання живих тканин, та майстер-клас застосування електрозварювального обладнання останнього покоління в спеціалізованій хірургічній практиці.

Цього року запрошені для обміну досвідом Голова Всеросійського громадського об’єднання комбустіологів "Мир без ожогов", керівник Науково-практичного центру термічних уражень Мінздраву РФ на базі Інституту хірургії ім. О.В.Вишневского профессор Алексєєв А.А -  з доповіддю: НОВЫЕ ПРИЕМЫ И ТЕХНОЛОГИИ В ПРАКТИКЕ КОМБУСТИОЛОГОВ РОССИИ, та член Ради Європейської асоціації лікування ран (EWMA) Rytis Rimdeika з доповіддю: СУЧАСНЕ ЗАСТОСУВАННЯ ПОВ'ЯЗОК В ЄВРОПЕЙСЬКІЙ ПРАКТИЦІ.

Нові дані про особливості перебігу, досягнення загоєння ран промежини визначив утворення нового секційного засідання: НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ЛІКУВАННЯ ГНІЙНО-ЗАПАЛЬНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ ПРОМЕЖИНИ Й ТАЗУ

29.11.2013 тематичний розділ ЕЛЕКТРОЗВАРЮВАННЯ ЖИВИХ ТКАНИН включає 51 доповідь з багатьох спеціалізованих галузей хірургії.

30.11.2013 буде проведено майстер-клас, де у режимі відеодемонстрації клінічних ситуацій буде показано можливості спеціалізованого застосування технології електрозварювання живих тканин на базі обладнання останнього покоління ЕКВЗ-300 Патонмед®

Роботи учасників надруковані у журналі «Клінічна хірургія» №11 за 2013 рік (внесений до переліку ДАК, реферований у PubMed).


Порядок забезпечення: участі в роботі конференції (3 дні, підтверджується сертифікатом), видачі портфелю, журналу з матеріалами конференції, годуванням та кавою під час перерв (включно з обідом 28.11.13). Реєстраційний внесок складає 480 грн. Детально про реєстрацію дивіться тут.

Офіційний сайт конференції www.wounds.org.ua

Щиро запрошуємо до участі в конференції, приємного та взаємозбагачуючого спілкування!