Вы здесь

Презентації

Науково-практична конференція з міжнародною участю
«Актуальні питання загальної та невідкладної хірургії»
Кафедрі Загальної Та Невідкладної Хірургії 80 Років Крижевський В.В., Радзіховський А.П.
Не має дозволу на публікацію! 15-річний клінічний досвід лікування гострої непрохідності кишкового тракту у міському спеціалізованому центрі Крижевський В.В., Радзіховський А.П., Біляєва O.О., Колесников Є.Б., Мироненко О.І., Мендель М.А., Знаєвський M.І., Рибянець Ю.В., Бродська А.П., Іванченко Р.В.
Перитоніт як соціальна та економічна проблема Біляєва О.О., Крижевський В.В.,  Радзіховський А.П., Мендель М.А., Крижевський Є.Є.
Сучасні хірургічні підходи в лікуванні тяжкого гострого панкреатиту Дронов О.І., Ковальська І.О., Горлач А.І., Задорожня К.О.
Не має дозволу на публікацію! Міні-інвазивний стейплерний метод операції – «золотий стандарт» в хірургії морбідного ожиріння Колесников Є.Б.
Не має дозволу на публікацію! Неспроможність колоректального анастомозу як прогностичний фактор в комбінованому лікуванні хворих на рак прямої кишки Колеснік О.О., Махмудов Д.Е., Шудрак А.А., Безносенко А.П., Звірич В.В
Не має дозволу на публікацію! Профілактика ендогенної інтоксикації та ентеральної недостатності при лікуванні гострої кишкової непрохідності Вільцанюк О.А., Логачов В.К., Вільцанюк О.О.
Оптимізація формування товстокишкових анастомозів Соломко А.В., Вільцанюк О.А., Знаевський М.І.
Зміни інсулінорезистентності після здійснення ілеодуоденопластики Подпрятов С.Є., Подпрятов С.С., Бєлоусов І.О., Корчак В.П., Довгіч Т.А.
Не має дозволу на публікацію! Абдомінопластика в поднанні з грижосіченням у пацієнтів, оперованих з приводу ожиріння Колесников Є.Б., Халмі Д.
Не має дозволу на публікацію! Антибактеріальна стійкість електрозварного з’єднання Подпрятов С.С., Подпрятов С.Є., Гичка С.Г., Слободянюк І.М., Уманець О.І., Ткаченко В.А., Салата В.В., Іваха В.В., Бєлоусов І.О., Корчак В.П., Корбут С.М.
Ендоскопічне стентування жовчних проток Насташенко І.Л., Довбенко О.В., Негря Е.В., Хоменко Д.І.
Не має дозволу на публікацію! Хірургічна профілактика венозних тромбоемболічних ускладнень при флотуючих тромбозах підколінно-стегнового сегменту Смовженко В.І., Піотрович С.М., Андрієць В.С., Хмеляр І.В., Симоненко С.О.
Не має дозволу на публікацію! Використання лапароскопії в діагностиці рецидиву рака яєчника Харченко Є.В., Манжура О.П., Бойко В.В., Поступаленко А.В.
Не має дозволу на публікацію! Результати застосування закису азоту, як газове середовище при лапароскопії Саволюк С.І., Балацький Р.О., Зубаль В.І.
Обгрунтування хірургічного методу лікування бешихи Біляєва О.О., Шендрик В.Г., Устинченко Ф.А.
Не має дозволу на публікацію! Гнійно-запальні захворювання м’яких тканин в структурі хірургічної патології Біляєва О.О., Кароль І. В.
Не має дозволу на публікацію! Ефективність оксиду азоту в комплексному лікувані трофічних виразок у осіб похилого та старечого віку з хронічною венозною недостатністю нижніх кінцівок Крижевський В.В., Біляєва О.О., Рибянець Ю.В., Балінська М.І.