Вы здесь

Умови участі у конференції: «Пародонтологія: від минулого до сьогодення»

Програма конференції передбачає наступні форми участі:
1.    УСНА ДОПОВІДЬ:
Презентація надається оргкомітету за 7-5 днів до конференції, для перевірки її відповідності умовам он-лайн трансляції через канал YouTube. (оргкомітет зобов’язується не передавати доповідь 3-ім особам та не публікувати/використовувати презентацію без дозволу доповідача)
2.    СТЕНДОВА ДОПОВІДЬ:
Стендова доповідь надається оргкомітету у форматі Презентація Microsoft PowerPoint (.ppt, .pptx, розмір 16*9). Кількість слайдів – 5шт. Презентації буде опубліковано на сайті конференції: http://mediamed.com.ua/ - без можливості завантаження.
3.    ВІЛЬНИЙ СЛУХАЧ
Реєстрація для слухачів на ефір обов’язкова! Ви можете зареєструватися на сайті www.mediamed.com.ua починаючи з 1 серпня 2022 року.
Вимоги до усної доповіді:
Учасники, які бажають виступити з усною доповіддю, повинні до 1 вересня 2022 року надіслати повну назву доповіді на електронну адресу організаційного комітету.
Тривалість усної доповіді – 10-20 хв.
В темі листа вказати: «Пародонтологія: від минулого до сьогодення» – доповідь. У прикріпленому файлі зазначити: прізвище, ім’я, по батькові доповідачів (прізвище основного доповідача підкреслити). Вказати назву навчального закладу, місто та електронну адресу:

danilevsky100@gmail.com
Приклад:
НАУКОВА ШКОЛА КАФЕДРИ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ
Іванов І.І., Петров П.П.
Медичний університет, м. Суми, Україна
сluroo_nhni@ukr.nit

З питань участі в якості доповідача звертайтесь за номером - +380964459946 - Марія