Вы здесь

Програма: ПОСТКОВІДНИЙ СВІТ: ВИКЛИКИ ТА МОЖЛИВОСТІ - 15-16 квітня 2022 року

У ПРОГРАМІ ЗАХОДУ

Галина Іцкович, LCSW-R, Міждисциплінарна рада з розвитку та навчання (ICDL) ліцензований клінічний соціальний працівник, магістр соціальної роботи Школи соціальної роботи Hunter College. Психотерапевт. Є експертом DIR та клінічним консультантом Міждисциплінарної ради з розвитку та навчання (ICDL), США.
Тема доповіді:
Психотерапевтичне дистанційне лікування літніх російськомовних дорослих у період пандемії.
Янніс Крисостому, PyraMind. Генеральний директор Pyramind Services Ltd, Кіпр.
Тема доповіді:
Психічне здоров’я в “розумних” містах: роль технологій під час пандемії Covid-19.
Доктор Джошуа Креймер, PhD, Assistant Professor, Університет Регіса, Коледж медичних працівників Рюкерта-Хартмана, Відділ консультування та сімейної терапії, Денвер, Колорадо, США.
Тема доповіді:
За межами вигорання: перехід від втоми від співчуття до задоволення від співчуття.
Моніка Аламдар-Німанн — дипломований соціальний педагог, науковець у сфері освіти та соціології та Рейнхільд Зенк — дипломований психолог, соціально-педагогічний працівник, старший психолог, психотерапевт, керівник Інституту концептуально-інтегративної методології (Німеччина).
Тема доповіді:
виклики та наслідки коронарної кризи для дітей та підлітків – прагматичні можливості дій на основі концепції інтегративної методології.
Маріам Хорассані Мішельс, Лікар, Фахівчиня у галузі Психосоматичної медицини та Психотерапії, Травма-, Тілесно- та Гештальт- Терапії (Німеччина)
Тема доповіді:
Взаємозв’язок травми та ефектів, пов’язаних з коронавірусом – уявлення про терапію травми та очікування на час після Covid