Вы здесь

Психічні розлади у дітей та підлітків під час війни в Україні (29 квітня 2022 року)

Дата: 29 квітня 2022 року, 15:00 – 17:00

Формат проведення: Он-лайн Трансляція

Посилання на трансляцію та умови підключення ви отримаєте на електронну пошту, вказану при реєстрації. Відеозапис семінару буде доступний протягом 14 днів

ОРГАНІЗАТОРИ:

За підтримки:

   

Програма заходу

Модератор - Ігор Марценковський

15:00 - 15:05 Вступне слово
Марута Наталія Олександрівна, д.мед.н., професор, заступник директора з наукової роботи ДУ «Інститут неврології, психіатрії та наркології НАМН України», Віце-президент ГО «Асоціація неврологів, психіатрів і наркологів України» (Харків, Україна)
15:05 – 15:40

Вплив воєнної травматизації на перебіг психічних розладів у дітей. Гостра реакція на стрес, посттравматичний стресовий розлад у дітей різного віку.

Ігор Марценковський.
K.мед.н., с.н.с., лікар психіатр дитячий, завідувач відділу психічних розладів дітей та підлітків ДУ ДУ «Інститут психіатрії, судово-психіатричної експертизи та моніторингу наркотиків МОЗ України», керівник секції дитячої психіатрії Асоціації психіатрів України.
15:40– 16:15

Сексуальне насильство по відношенню до неповнолітньої дитини. Наслідки для психічного здоров‘я, етичні аспекти надання медичної допомоги та проведення судово-психіатричної експертизи.

Інна Марценковська.
K.мед.н., с.н.с., лікар психіатр дитячий, провідний науковий співробітник відділу психічних розладів дітей та підлітків ДУ ДУ «Інститут психіатрії, судово-психіатричної експертизи та моніторингу наркотиків МОЗ України»
16:15 – 16:50

Нові реалії життя під час воєнних дій в Україні. Основні принципи кризової психологічної допомоги дітям та підліткам.

Тетяна Скрипник.
Лікар психіатр дитячий, молодший науковий співробітник відділу психічних розладів дітей та підлітків ДУ ДУ «Інститут психіатрії, судово-психіатричної експертизи та моніторингу наркотиків МОЗ України»
16:50 – 17:00 Заключне слово Ігор Марценковський

По закінченню Вебінару учасники отримають сертифікати з балами відповідно до Наказу №446 від 22.02.2020

До участі у роботі семінару запрошуються лікарі за спеціальностями: психіатрія, неврологія, терапія, загальна практика / сімейна медицина, фізична та реабілітаційна медицина

Якщо Ви маєте запитання до наших спеціалістів - залиште Ваше запитання при реєстрації!! Відповідь Ви отримаєте під час вебінару!

Попередня реєстрація для слухачів на ефір обов’язкова! Участь для лікарів безкоштовна.

РЕЄСТРАЦІЯ

Якщо на Вашому пристрої не відображається форма реєстрації, будь ласка, натисніть кнопку:

 

Для отримання сертифікату ви маєте прослухати 2 години семінару.
Перевірити, чи виконана умова для отримання сертифікатів Ви можете після завершення семінару у меню "Мої сертифікати", що знаходиться зліва від відео з комп'ютера, або у Трьох горизонтальних рисочках над відео - з телефона. Сертифікат буде надіслано на електронну пошту через 10 робочих днів після завершення семінару!

Конференція призначена тільки для фахівців сфери охорони здоров'я, осіб, які мають вищу або середню спеціальну медичну освіту та для психологів.

ЩОБ НЕ ПРОПУСТИТИ НАСТУПНІ ТРЕНІНГИ ЦИКЛУ, ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШІ КАНАЛИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ.

Підписатись